
Santerra Радіатор сталевий нижнє підключення тип 22 500х1500 SANTERRA
9 666 ₴
- В наличии
+380 (63) 534-87-81
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Радіатор SANTERRA - це ідеальне рішення для тих, хто шукає високоякісний і надійний радіатор для свого будинку. Сталевий корпус забезпечує довговічність і відмінну тепловіддачу, даючи змогу швидко й ефективно обігрівати приміщення. Нижнє підключення значно спрощує процес установки і дає більш естетичний зовнішній вигляд. Модель типу 22 має дві колонки і два ряди пластин, що збільшує тепловіддачу і забезпечує достатній рівень обігріву для великих приміщень. Радіатор має розмір 500x1500 мм, що дозволяє з легкістю встановлювати його в різних кімнатах. SANTERRA - це чудовий вибір для тих, хто шукає стильний і функціональний радіатор для дому або офісу.
Характеристики
| Габаритные и присоединительные размеры | |
|---|---|
| Высота | 500 мм |
| Основные | |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Сталь |
| Тип радиатора | 22 |
| Пользовательские характеристики | |
| Выполнение | Панельний |
| Испытательное давление | 13 Bar |
| Гарантія, міс. | 120 |
| Длина | 1500 мм |
| Диаметр подключения | Ду 1/2" |
| Комплектация | З кріпленням |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Межосевое расстояние | 449 мм |
| Объем | 76,5 л |
| Площадь обогрева | 33,92 м² |
| Мощность, Вт | 3392 |
| Підключення | Нижнє |
| Тип | Радіатор сталевий |
| Давление | 10 Bar |
| Толщина стенки | 1,1 мм |
Информация для заказа
- Цена: 9 666 ₴


