
Коронка кільцева з вольфрамовим напиленням 33мм SIGMA (1512111)
104 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1512111
+380 (63) 534-87-81
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коронка кільцева з вольфрамовим напиленням 33мм SIGMA (1512111) призначена для свердління отворів в бетоні, цеглі, кераміці, граніті, мармурі, плитці, пластику, пінобетон і гіпсокартон в безударном режимі. Застосовується в зборі з основою-державкою і центруючим свердлом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1512111 |
| Базова одиниця | шт |
| Вага брутто (одиниці), кг | 0.08 |
| Вага нетто (одиниці), кг | 0.075 |
| Висота коронки, мм | 65 мм |
| Габарити | 4x8.5x3.6/ |
| Діаметр коронки, мм | 33 мм |
| Діаметр, мм | 33 |
| Зернистість | 14-24 |
| Максимальна кількість обертів, об/хв | 1500 |
| Мінімальна партія замовлення, шт | 1 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | Ø - 33, H - 65 мм |
| Тип паковання | картонна коробка з тримачем |
| Торгова марка | Sigma |
| Ширина ріжучої кромки, мм | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 104 ₴







