
Терморегулятор для котла NAVIN TGB5RF-3A з Wi-Fi, програмований, білий
2 390 ₴
- Готово к отправке
- Код: 24-104174-0401
+380 (63) 534-87-81
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
TGB5RF-3A з Wi-Fi, білий це програмований кімнатний терморегулятор для електричних і газових котлів із підтримкою Wi-Fi-керування через фірмовий застосунок NAVIN (на базі TUYA, з українською локалізацією). Постачається з додатковим радіомодулем для дистанційного керування по радіоканалу. Радіомодуль розташовується безпосередньо біля котла та підключається до нього проводом. Живлення на радіомодуль подається із мережі 220В. Панель керування терморегулятора живиться від батарейок (2 шт. ААА) і може бути розташована в будь-якій кімнаті в радіусі 20 метрів від модуля радіоканалу.
Основні переваги
- Wi-Fi-керування через застосунок NAVIN (українська локалізація на базі екосистеми TUYA, Android / iOS)
- Бездротове з’єднання з котлом по радіоканалу до 20 м
- Тижневе програмування: до 6 температурних інтервалів на добу, тижневий цикл
- Збереження програм і налаштувань при відключенні світла
- Захист від замерзання та блокування клавіш (захист від дітей)
- Режими “Відпустка” та “Вихідний день” для економії енергії
- Підсвічування екрана з автоматичним вимкненням (20 с)
- Ручний режим, індикація заряду батарей
- Мінімалістичний дизайн
- Великий читабельний дисплей
- Настінний монтаж
Комплектація
Інструкція, терморегулятор, передавач, кабель живлення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Navin |
| Цвет | Белый |
| Питание | Батарейки |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0.456 |
| Встановлення температури: | -5 - +60°C |
| Габарити (ВхШхГ), см: | 8.6х8.6х4 |
| Гарантія, міс.: | 12 |
| Датчик температуры | NTC |
| Екран дисплея: | LCD |
| Комплект поставки | терморегулятор, радіомодуль, шнур живлення радіомодуля, інструкція |
| Напряжение | AC95- 230В, 50/60Гц |
| Особенности | Бездротове керування, Вбудований таймер, Захист від дітей, Сенсорний екран, Радіомодуль |
| Назначение | Для котлів опалення |
| Рабочая среда | -5 - +50°C |
| Потребляемая мощность | <1 Вт |
| Тип установки | Зовнішній (накладний) |
| Тип | Програмовані |
Информация для заказа
- Цена: 2 390 ₴








