
Колектор розподільчий Thermo Alliance Forte Quick System для 4 насосних груп 1 1/4"x1, нерж. сталь SUS 304 TA
12 629 ₴
- Готово к отправке
- Код: SD00054508
+380 (63) 534-87-81
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розподільчий колектор Thermo Alliance серії Forte Quick System для 4 насосних груп 1 1/4"x1" TAF-QSK4 призначений для рівномірного розподілення теплоносія між кількома споживачами тепла з різними параметрами в системах опалення. Виготовлений із нержавіючої сталі SUS304, що забезпечує міцність і стійкість до корозії. Має міжосьову відстань 125 мм, підключення до системи 1 1/4" і підключення контурів 1". Ізоляція класу Erp зменшує тепловтрати, максимальний робочий тиск становить 6 бар, а температура — до 95°C.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thermo Alliance |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | TAF-QSK4 |
| Вага брутто, кг | 5,24 |
| Вага нетто, кг | 4,62 |
| Відстань між осями виходів, мм | 125 |
| Габарити упаковки (ШхГхВ), мм | 1080х160х122 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Комплектация | Теплоізоляційний кожух, прокладки з фторопласту 1" - 8 шт., заглушки 1" - 2 шт. |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість контурів | 4 |
| Максимальна робоча температура, °C | 95 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 6 |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Назначение | Система опалення |
| Робоча температура, °C | 90 |
| Розмір підключення до системи | 1 1/4" |
| Розмір підключення контуру | 1" |
| Різьба підключення до системи | Внутрішня з накидною гайкою |
| Різьба підключення контуру | Внутрішня з накидною гайкою |
| Серия | Forte |
| Тип изделия | Колектор розподільчий |
Информация для заказа
- Цена: 12 629 ₴








