
Самопромивний фільтр Icma 3/4" №745
4 054 ₴
- Готово к отправке
- Код: SD00008247
+380 (63) 534-87-81
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Брудоуловлювачі зазвичай встановлюються в закритих системах, для збору забруднень що містяться в теплоносії (пісок, водорості, іржа та ін.) В спеціальну чашу фільтра з якої можна злити зібрані забруднення, навіть при працюючій системі, просто відкривши кран. Завдяки конструктивним характеристикам брудоуловлювачі можуть затримувати найменші частинки забруднень в постійному робочому режимі.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ICMA |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 82745AE05 |
| Вага нетто, кг | 0,99 |
| Вид підключення | Різьба |
| Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм | 85х75х200 |
| Гарантія | 24 місяця |
| Діаметр підключення зливного механізму | 3/4" |
| Діаметр підключення манометра | 1/2" |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник | Італія |
| Максимальна робоча температура, °C | 110 |
| Максимальний робочий тиск, бар | 10 |
| Материал | Латунь; матеріал фільтруючого елемента - нержавіюча сталь |
| Наявність манометра | Немає |
| Рабочая среда | Вода (або розчин гліколю ≤ 50%) |
| Розмір підключення | 3/4"x3/4" |
| Резьба | Внутрішня |
| Серия | 745 |
| Ступінь фільтрації, мкм | 5 |
| Тип изделия | Самопромивний фільтр |
Информация для заказа
- Цена: 4 054 ₴





