
Herz Колекторна група 1''x 5 Euroconus-3/4' 'з витратомірами і змішувальним вузлом, (без насосу 15/130мм) Comp
36 848 ₴
- Готово к отправке
- Код: B23376A1A478
+380 (63) 534-87-81
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Колекторна група 1''x 5 Euroconus-3/4' 'з витратомірами і змішувальним вузлом, (без насосу 15/130мм) Compactf Herz 3F53375
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Comp |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 3F53375 |
| Вес (кг) | 2,400 |
| Выполнение | З витратомірами |
| Диаметр | Dn 1" |
| Країна реєстрації бренду | Австрія |
| Кількість відводів | 5 |
| Максимальна робоча температура, °С | 95 |
| Максимальний робочий тиск, Bar | 10 |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Межосевое расстояние | 50 мм |
| Назначение | Тепла підлога |
| Приєднання до відведень | 3/4 Euroconus |
| Приєднувальна різьба колекторів | Dn 1" |
| Тип | Колектор |
Информация для заказа
- Цена: 36 848 ₴


