
Giacomini Колектор котельний 1"1/4 x 1" 3 -вихода, в ізоляції R586SEY03 GIACOMINI (R586SEY03)
37 210 ₴
- Готово к отправке
- Код: B2D865666F4C
+380 (63) 534-87-81
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Колектор Dn 1 1/4" виготовлений з латуні, призначений для використання в системах опалення. Надійний у роботі, працює при температурі до 110°C та тиску до 6 Бар. Забезпечує герметичне та довговічне з'єднання. Простий у монтажі, підходить для побутових та промислових об'єктів. Ідеальний вибір для стабільної та ефективної роботи мережі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Giacomini |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | R586SEY03 |
| Вес (кг) | 3,500 |
| Диаметр | Dn 1 1/4" |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Кількість відводів | 3 |
| Максимальна робоча температура, °С | 110 |
| Максимальний робочий тиск, Bar | 6 |
| Материал | Латунь |
| Межосевое расстояние | 125 мм |
| Назначение | Тепла підлога |
| Приєднання до відведень | 1 |
| Приєднувальна різьба колекторів | Dn 1 1/4" |
| Тип | Колектор |
Информация для заказа
- Цена: 37 210 ₴


