
Giacomini Коллектор збірний з запірними вентилями та відводами з зовнішньою різьбою, 3 виходи 3/4"х1/2" R585CY
2 292 ₴
- Готово к отправке
- Код: B83E5C3139EE
+380 (63) 534-87-81
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Колектор Dn 3/4" виготовлений з латуні, призначений для використання в системах опалення. Надійний у роботі, працює при температурі до 110°C та тиску до 10 Бар. Забезпечує герметичне та довговічне з'єднання. Простий у монтажі, підходить для побутових та промислових об'єктів. Ідеальний вибір для стабільної та ефективної роботи мережі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Giacomini |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | R585CY073 |
| Вес (кг) | 0,680 |
| Диаметр | Dn 3/4" |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Кількість відводів | 3 |
| Максимальна робоча температура, °С | 110 |
| Максимальний робочий тиск, Bar | 10 |
| Материал | Латунь |
| Межосевое расстояние | 35 мм |
| Приєднання до відведень | 1/2 |
| Приєднувальна різьба колекторів | Dn 3/4" |
| Тип | Колектор |
Информация для заказа
- Цена: 2 292 ₴


