
Giacomini Колекторна група 1''x 5 Euroconus-3/4'' з витратомірами R553KY065 GIACOMINI (R553KY065)
21 233 ₴
- Готово к отправке
- Код: 7032E1C85B9F
+380 (63) 534-87-81
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Колектор Dn 1" виготовлений з латуні, призначений для використання в системах опалення. Надійний у роботі, працює при температурі до 110°C та тиску до 10 Бар. Забезпечує герметичне та довговічне з'єднання. Простий у монтажі, підходить для побутових та промислових об'єктів. Ідеальний вибір для стабільної та ефективної роботи мережі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Giacomini |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | R553KY065 |
| Вес (кг) | 5,200 |
| Выполнение | З витратомірами |
| Диаметр | Dn 1" |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Кількість відводів | 5 |
| Максимальна робоча температура, °С | 110 |
| Максимальний робочий тиск, Bar | 10 |
| Материал | Латунь |
| Межосевое расстояние | 50 мм |
| Назначение | Тепла підлога |
| Приєднання до відведень | 3/4 Euroconus |
| Приєднувальна різьба колекторів | Dn 1" |
| Тип | Колектор |
Информация для заказа
- Цена: 21 233 ₴


