
Rubineta Шланг водопровідний гнучкий Rubineta 60см В-З 611060 (611060)
307 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2CBDE542CACD
+380 (63) 534-87-81
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шланг водопровідний гнучкий Rubineta 60см В-З 611060
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довжина | 60 см |
| Виробник | Rubineta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 611060 |
| Вага нетто | 0,109 кг |
| Вага (кг) | 0,128 |
| Гарантія, міс. | 60 |
| Діаметр під'єднання | 1/2" |
| Комплектація | Шланг |
| Країна реєстрації бренду | Литва |
| Кількість у первинній упаковці | 100 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Особливість | Нержавіюча обплетення |
| Різьба | Внутрішня-зовнішня |
| Тип | Гнучка підводка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 307 ₴



