
Rubineta Прокладка гумова для виливу змішувача P-20 Rubineta 632126 (632126P)
148 ₴
- Готово до відправки
- Код: 494D5878A1FC
+380 (63) 534-87-81
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка гумова для виливу змішувача P-20 Rubineta 632126
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Литва |
| Виробник | Rubineta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 632126P |
| Вид комплектуючих | Прокладка |
| Вид монтажа | Врізний |
| Висота | 10 мм |
| Довжина: | 160 мм |
| Країна реєстрації бренду | Литва |
| Тип | Комплектуючі |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 148 ₴


