
SPRUT Гідроакумулятор нерж NPO 50 л, 1”,6 бар горизонтальний HT50SS (4823121301421)
7 526 ₴
- Готово до відправки
- Код: 03562E6163FB
+380 (63) 534-87-81
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 350 мм |
| Основні атрибути | |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 50 л |
| Виробник | Sprut |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4823121301421 |
| Вид монтажа | Підлоговий |
| Габаритні розміри (ВхШхГ), мм | 550x350x380 |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Діаметр під'єднання | 1" |
| Конструкція | Горизонтальний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Максимальна робоча температура, °С | 90 |
| Матеріал баку | Нержавіюча сталь |
| Матеріал мембрани | EPDM гума |
| Призначення | Для водопостачання |
| Температура | -10...+100 °C |
| Тип | Гідроакумулятор |
| Тип мембрани | Змінна |
| Тиск | Ру 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 526 ₴


