Бак розширювальний ROZ-NAVI з Туреччини є ідеальним рішенням для зберігання води під тиском. Виготовлений з якісного матеріалу, бак здатний вмістити до 1000 літрів води при тиску до 10 бар. Це дозволяє використовувати його як у побутових умовах, так і на промислових об'єктах.
Бак має діаметр підключення 2 дюйми, що робить його універсальним і зручним у встановленні. Завдяки продуманій конструкції, бак хірактеризується більш якісним зберігання води з меншим ризиком забруднень та збереженням його якості протягом довгого часу.
Бак розширювальний ROZ-NAVI з Туреччини - це практичний та надійний вибір для тих, хто бажає забезпечити плавну роботу системи водопостачання без непередбачуваних затримок та витрат.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Диаметр | 800 мм |
| Страна производитель | Турция |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага нетто | 165 кг |
| Вес (кг) | 165,000 |
| Вид монтажа | Підлоговий |
| Габаритні розміри (ВхШхГ), мм | 2180х800х800 |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Диаметр подключения | 2" |
| Конструкция | Вертикальний |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |
| Объем | 1000 л |
| Назначение | Для опалення |
| Температура | -10...+100 °С |
| Тип | Розширювальний бак |
| Тип мембрани | Змінна |
| Давление | Ру 10 |
| Основные | |
| Материал мембраны | EPDM резина |
Информация для заказа
- Цена: 66 086 ₴



