
ROZ-NAVI Бак розширювальний 500 л, 1 1/4", 10 бар, Туреччина (ROZ-NAVI)
31 092 ₴
- Готово к отправке
- Код: FDD6D1CE0B99
+380 (63) 534-87-81
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бак розширювальний 500 л, 1 1/4”,10 бар, Туреччина (ROZ-NAVI) - цікавий виріб для насичення гарячої води у будинку або квартирі. Виготовлений з міцного матеріалу, витримує тиск до 10 бар. Має об'єм 500 л, що дозволяє забезпечити комфортне використання води з додатковим запасом на майбутнє. Завдяки порядному виробнику з Туреччини, немає потреби хвилюватися за якість даного виробу. Купуючи бак розширювальний 500 л (ROZ-NAVI), Ви отримуєте надійний і безпечний виріб для Вашого будинку або квартири.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Диаметр | 750 мм |
| Страна производитель | Турция |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага нетто | 75 кг |
| Вес (кг) | 75,000 |
| Вид монтажа | Підлоговий |
| Габаритні розміри (ВхШхГ), мм | 1550х750х750 |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Диаметр подключения | 1 1/4" |
| Конструкция | Горизонтальний |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |
| Материал мембраны | EPDM резина |
| Объем | 500 л |
| Назначение | Для опалення |
| Температура | -10...+100 °С |
| Тип | Розширювальний бак |
| Тип мембрани | Змінна |
| Давление | Ру 10 |
Информация для заказа
- Цена: 31 092 ₴


