
ROZ-NAVI Бак розширювальний 300 л, 1 1/4", 10 бар, Туреччина (ROZ-NAVI)
16 166 ₴
- В наличии
- Код: 4CC5E772CF3C
+380 (63) 534-87-81
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бак розширювальний 300 л, 1 1/4”, 10 бар, Туреччина (ROZ-NAVI) - це прекрасна надбудова для систем опалення та водопостачання. Виготовлений з якісного металу, він має розмірність 300 літрів та повітряний клапан. Даний бак може працювати з тиском до 10 бар, завдяки чому забезпечує стабільне функціонування системи незалежно від змін тиску. Легкий у встановленні та експлуатації, бак ROZ-NAVI стане відмінним вибором для будь-якого об'єкта, де необхідне якісне водопостачання та опалення. Виробництво - Туреччина.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Турция |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага нетто | 45 кг |
| Вес (кг) | 45,000 |
| Вид монтажа | Підлоговий |
| Габаритні розміри (ВхШхГ), мм | 1230х640х640 |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Диаметр | 640 мм |
| Диаметр подключения | 1 1/4" |
| Конструкция | Горизонтальний |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |
| Материал мембраны | EPDM резина |
| Объем | 300 л |
| Назначение | Для опалення |
| Температура | -10...+100 °С |
| Тип | Розширювальний бак |
| Тип мембрани | Змінна |
| Давление | Ру 10 |
Информация для заказа
- Цена: 16 166 ₴


