
IMERA Гідроакумулятор 150 л, 1", 10 бар, горизонтальний IMERA AO (VAO150)
16 029 ₴
- Готово к отправке
- Код: 457B9D42AB3B
+380 (63) 534-87-81
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Гідроакумулятор 150 л, 1", 10 бар, горизонтальний. IMERA AO - це справжнє втілення інноваційних технологій в галузі гідроакумуляторів. Цей товар пропонує користувачам унікальний досвід роботи з пристроєм, який підкреслює бездоганну якість та безперебійну роботу.
Завдяки великій місткості в 150 літрів, цей гідроакумулятор забезпечує постійний тиск в системі водопостачання, що гарантує комфорт та зручність у використанні. Прискорюється процес помпової установки та рівномірно розподіляє тиск по всьому водопровідному трубопроводу.
До основних переваг товару належить висока міцність та стійкість до будь-яких умов експлуатації. Виготовлений з високоякісної сталі з захистом від корозії, гідроакумулятор тривалий час зберігає свої функціональні характеристики та відмінну зовнішню привабливість.
Гідроакумулятор 150 л, 1", 10 бар, горизонтальний. IMERA AO - це надійний та ефективний товар, який стане невідійманою складовою вашої системи водопостачання. Забезпечуючи неперервну роботу пристроєм, він дарує покупцю відчуття комфорту та безпеки.
Характеристики
| Габаритные и присоединительные размеры | |
|---|---|
| Диаметр | 585 мм |
| Основные | |
| Страна производитель | Италия |
| Материал мембраны | EPDM резина |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | VAO150 |
| Вага нетто | 22,35 кг |
| Вес (кг) | 22,350 |
| Вид монтажа | Підлоговий |
| Габаритні розміри (ВхШхГ), мм | 550х820х585 |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Диаметр подключения | 1" |
| Конструкция | Горизонтальний |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Объем | 150 л |
| Назначение | Для водопостачання |
| Температура | -10...+100 °С |
| Тип | Гідроакумулятор |
| Тип мембрани | Змінна |
| Давление | Ру 10 |
Информация для заказа
- Цена: 16 029 ₴


