
IMERA Гідроакумулятор 500 л, 1 1/4", 10 бар, вертикальний IMERA AV (VAO500)
39 008 ₴
- Готово к отправке
- Код: 8440F6B1FB13
+380 (63) 534-87-81
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Гідроакумулятор 500 л, 1 1/4”, 10 бар, вертикальний. IMERA AV - чудовий вибір для вашої системи водопостачання та опалення. Цей збірний бак забезпечує плавну роботу помпи, а також зменшує енергоспоживання та знос помпи. Його велика місткість дозволяє зберігати значну кількість води для потреб вашого будинку. Завдяки високій якості виготовлення і міцності, Гідроакумулятор IMERA AV гарантує довговічність і надійність своєї роботи. Оберіть високоякісне обладнання для вашого дому з Гідроакумулятором IMERA AV.
Характеристики
| Габаритные и присоединительные размеры | |
|---|---|
| Диаметр | 750 мм |
| Основные | |
| Страна производитель | Италия |
| Материал мембраны | EPDM резина |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | VAO500 |
| Вага нетто | 62,6 кг |
| Вес (кг) | 62,600 |
| Вид монтажа | Підлоговий |
| Габаритні розміри (ВхШхГ), мм | 1490х750х750 |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Диаметр подключения | 1 1/4" |
| Конструкция | Вертикальний |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Объем | 500 л |
| Назначение | Для опалення |
| Температура | -10...+100 °С |
| Тип | Гідроакумулятор |
| Тип мембрани | Змінна |
| Давление | Ру 10 |
Информация для заказа
- Цена: 39 008 ₴


