
IMERA Гідроакумулятор 300 л, 1 1/4", 10 бар, вертикальний IMERA AV (VAV300)
22 537 ₴
- Готово к отправке
- Код: D7B629335FFE
+380 (63) 534-87-81
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Гідроакумулятор IMERA AV з показником 300 л, діаметром підключення 1 1/4 дюйма та максимальним тиском 10 бар - ідеальне рішення для оптимізації роботи Вашої системи водогону. Виготовлений у вертикальному виконанні, гідроакумулятор забезпечує високий ступінь надійності та безперебійної роботи системи водопостачання. Міцний корпус та ефективна конструкція забезпечують стійкість до зносу та довгий термін служби. Будьте впевнені в якості та надійності своєї системи з гідроакумулятором IMERA AV 300 л!
Характеристики
| Габаритные и присоединительные размеры | |
|---|---|
| Диаметр | 650 мм |
| Основные атрибуты | |
| Страна производитель | Италия |
| Объем | 300 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | VAV300 |
| Вага нетто | 46,3 кг |
| Вес (кг) | 46,300 |
| Вид монтажа | Підлоговий |
| Габаритні розміри (ВхШхГ), мм | 1240х650х650 |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Диаметр подключения | 1 1/4" |
| Конструкция | Вертикальний |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Материал мембраны | EPDM резина |
| Назначение | Для опалення |
| Температура | -10...+100 °С |
| Тип | Гідроакумулятор |
| Тип мембрани | Змінна |
| Давление | Ру 10 |
Информация для заказа
- Цена: 22 537 ₴


