
IMERA Гідроакумулятор 200 л, 1 1/4", 10 бар, вертикальний IMERA AV (VAV200)
18 543 ₴
- Готово к отправке
- Код: 6F8D3ADEA48F
+380 (63) 534-87-81
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Гідроакумулятор 200 л, 1 1/4”, 10 бар, вертик. IMERA AV - це високоефективний пристрій, який дозволяє підтримувати стабільний тиск води в системі водопостачання. Виготовлений з високоякісних матеріалів, цей гідроакумулятор має об'єм 200 літрів.
Встановлення цього гідроакумулятора дозволить забезпечити стабільний тиск в системі водопостачання, що в свою чергу зменшить кількість пошкоджень труб та збільшить термін їх експлуатації. Крім того, цей пристрій забезпечує зниження витрат електричної енергії, тому що насоси працюватимуть менше часу.
Гідроакумулятор IMERA AV має вертикальне розташування, що дозволяє економити простір і забезпечує легкий доступ до всіх елементів системи. Його конструкція забезпечує безшумну роботу та просте обслуговування.
Ми гарантуємо високу якість продукту та доставку по всій Україні. Гідроакумулятор IMERA AV - це надійний і довговічний пристрій, який допоможе забезпечити стабільний тиск води в будь-якій системі водопостачання.
Характеристики
| Габаритные и присоединительные размеры | |
|---|---|
| Диаметр | 600 мм |
| Основные | |
| Страна производитель | Италия |
| Материал мембраны | EPDM резина |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | VAV200 |
| Вага нетто | 36,6 кг |
| Вес (кг) | 36,600 |
| Вид монтажа | Підлоговий |
| Габаритні розміри (ВхШхГ), мм | 1085х600х600 |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Диаметр подключения | 1 1/4" |
| Конструкция | Вертикальний |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Объем | 200 л |
| Назначение | Для опалення |
| Температура | -10...+100 °С |
| Тип | Гідроакумулятор |
| Тип мембрани | Змінна |
| Давление | Ру 10 |
Информация для заказа
- Цена: 18 543 ₴


