
IMERA Гідроакумулятор 150 л, 1", 10 бар, вертикальний IMERA AV (VAV150)
15 211 ₴
- Готово к отправке
- Код: ABF634B8C8DB
+380 (63) 534-87-81
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Гідроакумулятор 150 л, 1”,10 бар, вертикальний. IMERA AV - це надійний та ефективний продукт, який універсально використовується в системах водопостачання, водоочищення, опалення та кондиціонування повітря. Цей гідроакумулятор має обсяг 150 літрів, що дозволяє забезпечити систему достатньою кількістю води на тривалий час.
У приладі встановлено металевий бак із покриттям, що забезпечує довговічність і міцність, та робочий тиск 10 бар. Це гарантує безпеку і надійність його використання, що дозволяє зменшити негативні наслідки несправностей. Крім цього, акумулятор здатний витримати температурний режим від -10 до +99 градусів Цельсія, що робить його пристосованим для будь-яких умов експлуатації.
IMERA AV оснащений одним дюймовим з'єднанням, що дозволяє йому легко і швидко підключатися до системи водопостачання. Крім того, він має вертикальну форму, що робить його більш компактним та естетично привабливим. Якість його виготовлення та робота на безшумних відмінностях дозволяє вважати його одним з кращих у своєму класі.
Купівля гідроакумулятора IMERA AV - це розв'язання проблеми з підтиском в системах водопостачання та його можна використовувати як у приватному будинку, так і в промислових цілях. Сучасний і ефективний продукт, що забезпечить Вам всі потреби в воді та довго буде служити.
Характеристики
| Габаритные и присоединительные размеры | |
|---|---|
| Диаметр | 550 мм |
| Основные | |
| Страна производитель | Италия |
| Материал мембраны | EPDM резина |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | VAV150 |
| Вага нетто | 23,6 кг |
| Вес (кг) | 23,600 |
| Вид монтажа | Підлоговий |
| Габаритні розміри (ВхШхГ), мм | 975х550х550 |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Диаметр подключения | 1" |
| Конструкция | Вертикальний |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Объем | 150 л |
| Назначение | Для водопостачання |
| Температура | -10...+100 °С |
| Тип | Гідроакумулятор |
| Тип мембрани | Змінна |
| Давление | Ру 10 |
Информация для заказа
- Цена: 15 211 ₴


