
IMERA Гідроакумулятор 80 л, 1", 10 бар, вертикальний IMERA AV (VAV80)
8 124 ₴
- Готово к отправке
- Код: B9F785696FBE
+380 (63) 534-87-81
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Гідроакумулятор IMERA AV є високоякісним і надійним обладнанням для зберігання води під тиском. Цей гідроакумулятор має об'єм 80 літрів і діаметр підключення 1 дюйм, а також максимальний робочий тиск 10 бар. Він має вертикальну конструкцію, що дозволяє зекономити місце при установці в будь-якому приміщенні.
IMERA AV забезпечує стабільний тиск в системі водопостачання, що забезпечує плавне і безперебійне функціонування всіх пристроїв, що працюють з водою. Гідроакумулятор виготовлений з високоякісної сталі, що забезпечує довговічність і надійність в експлуатації. Крім того, IMERA AV оснащений спеціальним клапаном для випуску повітря, що дозволяє забезпечити максимальну ефективність роботи гідроакумулятора.
Цей гідроакумулятор ідеально підходить для використання в житлових будинках, котеджах, а також для малих промислових об'єктів. Якість і надійність продукту підтверджені відповідними сертифікатами якості.
IMERA AV - це найкращий вибір для тих, хто шукає надійне і ефективне обладнання для зберігання води під тиском.
Характеристики
| Габаритные и присоединительные размеры | |
|---|---|
| Диаметр | 415 мм |
| Основные | |
| Страна производитель | Италия |
| Материал мембраны | EPDM резина |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | VAV80 |
| Вага нетто | 13,6 кг |
| Вес (кг) | 13,600 |
| Вид монтажа | Підлоговий |
| Габаритні розміри (ВхШхГ), мм | 856х415х415 |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Диаметр подключения | 1" |
| Конструкция | Вертикальний |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Объем | 80 л |
| Назначение | Для водопостачання |
| Температура | -10...+100 °С |
| Тип | Гідроакумулятор |
| Тип мембрани | Змінна |
| Давление | Ру 10 |
Информация для заказа
- Цена: 8 124 ₴


