
IMERA Гідроакумулятор 50 л, 1", 10 бар, вертикальний IMERA AV (VAV50)
6 022 ₴
- Готово к отправке
- Код: BA6AE266FEDA
+380 (63) 534-87-81
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Гідроакумулятор 50 л, 1”, 10 бар, вертикальний. IMERA AV - це ідеальний вибір для тих, хто шукає надійну та ефективну гідропідтримку в будь-якому домі, офісі чи промисловому приміщенні. Завдяки своїй місткості в 50 літрів, цей гідроакумулятор може забезпечити стабільний тиск води протягом тривалого періоду часу, що дозволить вам насолоджуватися комфортною і безперебійною роботою всіх систем водопостачання. Корпус виконаний у вертикальному варіанті, що дозволяє зекономити місце в будь-якому приміщенню. Крім того, гідроакумулятор IMERA AV здатен забезпечити стабільний тиск води до 10 бар, що є достатньою величиною для вирішення більшості потреб користувачів. Завдяки відмінній якості та зносостійкості, гідроакумулятор IMERA AV буде служити вам протягом багатьох років без жодних проблем та перешкод.
Характеристики
| Габаритные и присоединительные размеры | |
|---|---|
| Диаметр | 365 мм |
| Основные | |
| Страна производитель | Италия |
| Материал мембраны | EPDM резина |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | VAV50 |
| Вага нетто | 10,19 кг |
| Вес (кг) | 10,190 |
| Вид монтажа | Підлоговий |
| Габаритні розміри (ВхШхГ), мм | 720х365х365 |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Диаметр подключения | 1" |
| Конструкция | Вертикальний |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Объем | 50 л |
| Назначение | Для водопостачання |
| Температура | -10...+100 °С |
| Тип | Гідроакумулятор |
| Тип мембрани | Змінна |
| Давление | Ру 10 |
Информация для заказа
- Цена: 6 022 ₴


