
IMERA Бак розширювальний 500 л, 1 1/4", 8 бар, вертикальний IMERA RV (VRV500)
32 496 ₴
- Готово к отправке
- Код: C4E30D3C4A09
+380 (63) 534-87-81
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Насолоджуйтеся професійним використанням бака розширювального WILO-H Solar! Цей вертикальний бак має об'єм 12 літрів та насичений деталями, що забезпечують максимальну продуктивність. Захищений помпами та джерелами енергії, бак забезпечує стабільний тиск 10 бар. Значення діаметра різьби 3/4” забезпечує ідеальне поєднання за лічильниками, а червоний колір додає йому стильну естетику. Користуйтеся цим баком щодня та отримуйте унікальний досвід використання!
Характеристики
| Габаритные и присоединительные размеры | |
|---|---|
| Диаметр | 750 мм |
| Основные | |
| Страна производитель | Италия |
| Материал мембраны | EPDM резина |
| Производитель | Wilo |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | VRV500 |
| Вага нетто | 61,7 кг |
| Вес (кг) | 61,700 |
| Вид монтажа | Підлоговий |
| Габаритні розміри (ВхШхГ), мм | 1634х750х750 |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Диаметр подключения | 1 1/4" |
| Конструкция | Горизонтальний |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Объем | 500 л |
| Назначение | Для опалення |
| Температура | -10...+100 °С |
| Тип | Розширювальний бак |
| Тип мембрани | Змінна |
| Давление | Ру 8 |
Информация для заказа
- Цена: 32 496 ₴


