
IMERA Бак розширювальний 300 л, 1", 8 бар, вертикальний IMERA RV (VRV300)
19 864 ₴
- Готово к отправке
- Код: AD0A360727CE
+380 (63) 534-87-81
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бак розширювальний 300 л, 1/8 бар, вертикальний IMERA RV - ідеальний вибір для тих, хто хоче забезпечити ефективне та безперебійне функціонування системи водопостачання. Цей бак складається з високоякісної сталі та має високу міцність, що гарантує безумовну стабільність і тривалий термін експлуатації.
Бак розширювальний 300 л IMERA RV забезпечує зберігання великої кількості води та її рівномірний тиск і потік. Він має оптимальний об'єм, що дозволяє ефективно використовувати його для різних потреб, включаючи забір води зі ставків або джерел.
Крім того, бак розширювальний IMERA RV простий та зручний у використанні. Його можна легко монтувати та підключати до системи водопостачання, а розкішний дизайн додає йому стильного вигляду. Що ще потрібно для забезпечення ефективного та стабільного водопостачання в будинку чи котеджі? Обирайте бак розширювальний 300 л IMERA RV та насолоджуйтеся відмінною якістю водопостачання!
Характеристики
| Габаритные и присоединительные размеры | |
|---|---|
| Диаметр | 650 мм |
| Основные | |
| Страна производитель | Италия |
| Материал мембраны | EPDM резина |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | VRV300 |
| Вага нетто | 41,05 кг |
| Вес (кг) | 41,050 |
| Вид монтажа | Підлоговий |
| Габаритні розміри (ВхШхГ), мм | 1212х650х650 |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Диаметр подключения | 1" |
| Конструкция | Горизонтальний |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Объем | 300 л |
| Назначение | Для опалення |
| Температура | -10...+100 °С |
| Тип | Розширювальний бак |
| Тип мембрани | Змінна |
| Давление | Ру 8 |
Информация для заказа
- Цена: 19 864 ₴


