
IMERA Бак розширювальний 150 л, 1", 8 бар, вертикальний IMERA RV (VRV150)
10 520 ₴
- Готово до відправки
- Код: 63D0A564680B
+380 (63) 534-87-81
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бак розширювальний 150 л, 1”,8 бар, вертикальний. IMERA RV - це ідеальне рішення для усунення проблем з тиском води у вашому будинку чи офісі. Цей зручний бак розширювальний здатний підвищити тиск у системах водопостачання до 1,8 бар. Це означає, що ви зможете насолоджуватися сильним тиском води на кожній крані в будинку.
Ще однією великою перевагою цього бака є його вміст – 150 літрів. Це дозволить забезпечувати стабільний тиск води під час користування водою у кількох кімнатах. У вертикальному виконанні цей бак має компактну форму, завдяки чому його можна зручно встановити навіть у невеликому приміщенні.
Бак розширювальний 150 л, 1”,8 бар, вертикальний. IMERA RV виготовлений з якісних матеріалів, тому ви можете бути впевнені в його надійності та довговічності. Покриття бака захищає його від корозії та інших пошкоджень, забезпечуючи йому довгі роки бездоганної роботи.
У області водопостачання тиск води є ключовим параметром. Якщо у вас виникли проблеми з таким тиском, бак розширювальний 150 л, 1”,8 бар, вертикальний. IMERA RV - це те, що допоможе вам у цьому. Він легко встановлюється, забезпечує стабільну роботу, а його компактна форма дозволяє встановлювати його практично в будь-яких умовах. Одним словом, це незамінний елемент в будь-якій системі водопостачання!
Характеристики
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 550 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал мембрани | EPDM гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VRV150 |
| Вага нетто | 21,4 кг |
| Вага (кг) | 21,400 |
| Вид монтажа | Підлоговий |
| Габаритні розміри (ВхШхГ), мм | 790х550х550 |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Діаметр під'єднання | 1" |
| Конструкція | Вертикальний |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Об'єм | 150 л |
| Призначення | Для опалення |
| Температура | -10...+100 °C |
| Тип | Розширювальний бак |
| Тип мембрани | Змінна |
| Тиск | Ру 8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 520 ₴


