
IMERA Бак розширювальний 100 л, 1", 8 бар, вертикальний IMERA RV (VRV100)
7 924 ₴
- Готово до відправки
- Код: D8C2196C95A0
+380 (63) 534-87-81
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бак розширювальний 100 л, 1",8 бар, вертикальний IMERA RV - це надійний і функціональний елемент системи гарячого водопостачання. Виготовлений зі стійкої до корозії сталі, цей бак дозволяє ефективно розширювати обсяг системи.
Конструкція бака дозволяє працювати з ним як горизонтально, так і вертикально, що дає можливість використовувати його в різних умовах і на різних об'єктах. Наявність спеціальних кріплень дає можливість закріпити бак на стіні або на підлозі.
Одним з головних переваг цього бака є його великий об'єм - 100 літрів. Це дає можливість розширювати систему і забезпечувати її стабільну роботу навіть при високому тиску. Бак ідеально підходить для використання в системах гарячого водопостачання в приватних будинках, а також на великих промислових об'єктах.
Наявність манометра дозволяє контролювати тиск в системі і своєчасно приймати необхідні заходи для підтримки стану системи на необхідному рівні. Компактність і легкість обслуговування дає можливість використовувати цей бак у будь-яких умовах, незалежно від того, де знаходиться система гарячого водопостачання.
Узагальнюючи, можна сказати, що бак розширювальний 100 л, 1",8 бар, вертикальний IMERA RV є надійним елементом системи гарячого водопостачання, який забезпечує плавну роботу системи в будь-яких умовах. Його великий об'єм, наявність манометра, простота в установці та обслуговуванні дозволяє використовувати його як на приватних об'єктах, так і на великих промислових комплексах.
Характеристики
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 495 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал мембрани | EPDM гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VRV100 |
| Вага нетто | 14,25 кг |
| Вага (кг) | 14,246 |
| Вид монтажа | Підлоговий |
| Габаритні розміри (ВхШхГ), мм | 675х495х495 |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Діаметр під'єднання | 1" |
| Конструкція | Вертикальний |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Об'єм | 100 л |
| Призначення | Для опалення |
| Температура | -10...+100 °C |
| Тип | Розширювальний бак |
| Тип мембрани | Змінна |
| Тиск | Ру 8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 924 ₴


