
IMERA Бак розширювальний 80 л, 1", 8 бар, вертикальний IMERA RV (VRV80)
5 933 ₴
- Готово к отправке
- Код: 7557EDE0FBED
+380 (63) 534-87-81
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бак розширювальний IMERA RV - це надійне і якісне обладнання для зберігання води під тиском. Цей бак має об'єм 80 літрів, діаметр підключення 1 дюйм та максимальний робочий тиск 8 бар. Він має вертикальну конструкцію, що дозволяє зекономити місце при установці в будь-якому приміщенні.
IMERA RV забезпечує стабільний тиск в системі водопостачання, що забезпечує плавне і безперебійне функціонування всіх пристроїв, що працюють з водою. Бак виготовлений з високоякісної сталі, що забезпечує довговічність і надійність в експлуатації. Крім того, IMERA RV оснащений спеціальним клапаном для випуску повітря, що дозволяє забезпечити максимальну ефективність роботи бака.
Цей бак розширювальний ідеально підходить для використання в житлових будинках, котеджах, а також для малих промислових об'єктів. Якість і надійність продукту підтверджені відповідними сертифікатами якості.
IMERA RV - це найкращий вибір для тих, хто шукає надійне і ефективне обладнання для зберігання води під тиском.
Характеристики
| Габаритные и присоединительные размеры | |
|---|---|
| Диаметр | 415 мм |
| Основные | |
| Страна производитель | Италия |
| Материал мембраны | EPDM резина |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | VRV80 |
| Вага нетто | 12,6 кг |
| Вес (кг) | 12,600 |
| Вид монтажа | Підлоговий |
| Габаритні розміри (ВхШхГ), мм | 717х415х415 |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Диаметр подключения | 1" |
| Конструкция | Горизонтальний |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Объем | 80 л |
| Назначение | Для опалення |
| Температура | -10...+100 °С |
| Тип | Розширювальний бак |
| Тип мембрани | Змінна |
| Давление | Ру 8 |
Информация для заказа
- Цена: 5 933 ₴


