
IMERA Бак розширювальний 50 л, 3/4", 8 бар, вертикальний IMERA RV (VRV50)
3 935 ₴
- Готово к отправке
- Код: E42F4919B9BC
+380 (63) 534-87-81
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бак розширювальний IMERA RV є чудовою опцією для опалення та водопостачання вашого будинку. Розміром 50 літрів він має установче підключення 3/4 дюйми та може працювати під тиском до 8 бар. Цей вертикальний бак забезпечує зберігання та розвантаження води, що дозволяє збільшити термін служби системи опалення та водопостачання. Виготовлений з високоякісної сталі, бак IMERA RV дуже міцний та довговічний. Цей бак є ідеальним вибором для домашніх господарств, які шукають надійний та ефективний спосіб забезпечення опалення та водопостачання свого будинку.
Характеристики
| Габаритные и присоединительные размеры | |
|---|---|
| Диаметр | 365 мм |
| Основные | |
| Страна производитель | Италия |
| Материал мембраны | EPDM резина |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | VRV50 |
| Вага нетто | 9 кг |
| Вес (кг) | 9,000 |
| Вид монтажа | Підлоговий |
| Габаритні розміри (ВхШхГ), мм | 585х365х365 |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Диаметр подключения | 3/4" |
| Конструкция | Горизонтальний |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Объем | 50 л |
| Назначение | Для опалення |
| Температура | -10...+100 °С |
| Тип | Розширювальний бак |
| Тип мембрани | Змінна |
| Давление | Ру 8 |
Информация для заказа
- Цена: 3 935 ₴


