
IMERA Бак розширювальний 35 л, 3/4", 8 бар, вертикальний IMERA RV (VRV35)
3 310 ₴
- Готово до відправки
- Код: E22E3F22F581
+380 (63) 534-87-81
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У закритих побутових опалювальних системах для надійної компенсації зайвого об'єму води, який спостерігається внаслідок перепаду температурного режиму теплоносія, використовується бяк розширювальний 8 бар, вертикальний IMERA RV. До особливостей моделі відносять:
-
Сталеві стінки бака не контактують з тепловим носієм, що обумовлено балонною конструкцією мембрани і особливим кріпленням шийки.
- Лакофарбове та гальванічне покриття захищає фланець бака від корозії.
- Залежно від моделі, різниться розташування патрубка для монтажу із системою опалення: різьбовим патрубком, а баки об'ємом більше 300 л, оснащені нижнім розташуванням патрубку для монтажу до опалювальної системи.
- Об'єм бака вибирається відповідно до обсягу теплоносія.
Технічні характеристики:
- Виробник: Імера, Італія.
- Робоче середовище: ГВП.
- Тип: вертикальний.
- Тип розширювального бака: змінна мембрана.
- Корпус і фланець: вуглецева листова сталь.
- Мембрана: змінна, бутил EPDM.
- Забарвлення: порошкове напилення.
- Мінімальний та максимальний робочий тиск: 1,5-8 бар.
Каталог сайту “Теплоарматура” включає повний асортимент італійських баків Imera. У нас можна замовити замовити розширювальний бак об'ємом від 35 л до 500 л . Наш сайт пропонує купити тільки сертифіковану продукцію безпосередньо із заводів, що дозволяє встановлювати найдоступніші ціни на будь-які категорії товарів.
Характеристики
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 365 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал мембрани | EPDM гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VRV35 |
| Вага нетто | 6,1 кг |
| Вага (кг) | 6,100 |
| Вид монтажа | Підлоговий |
| Габаритні розміри (ВхШхГ), мм | 450х365х365 |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Діаметр під'єднання | 3/4" |
| Конструкція | Горизонтальний |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Об'єм | 35 л |
| Призначення | Для опалення |
| Температура | -10...+100 °C |
| Тип | Розширювальний бак |
| Тип мембрани | Змінна |
| Тиск | Ру 8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 310 ₴


