
IMERA Бак розширювальний 24 л, 3/4", 8 бар, вертикальний IMERA R (без ніжок) (VR24)
1 927 ₴
- Готово к отправке
- Код: EA7538F2894F
+380 (63) 534-87-81
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бак розширювальний IMERA R - це надійний і якісний варіант для різноманітних систем водопостачання. Він має об'єм 24 л та діаметр підключення 3/4”, що робить його універсальним варіантом для більшості систем. Бак витримує тиск до 8 бар, що забезпечує підвищену міцність та довговічність. Конструкція бака вертикальна, що дозволяє зберігати його у будь-якому місці. Іншою важливою особливістю є відсутність ніжок, що убезпечує більш зручний монтаж та перенесення. Бак розширювальний IMERA R - це ідеальний вибір для будь-яких систем водопостачання, які потребують уваги та догляду.
Характеристики
| Габаритные и присоединительные размеры | |
|---|---|
| Диаметр | 280 мм |
| Основные | |
| Страна производитель | Италия |
| Материал мембраны | EPDM резина |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | VR24 |
| Вага нетто | 3,55 кг |
| Вес (кг) | 3,550 |
| Вид монтажа | Подвесной |
| Габаритні розміри (ВхШхГ), мм | 483х280х280 |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Диаметр подключения | 3/4" |
| Конструкция | Горизонтальний |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Объем | 24 л |
| Назначение | Для опалення |
| Температура | -10...+100 °С |
| Тип | Розширювальний бак |
| Тип мембрани | Змінна |
| Давление | Ру 8 |
Информация для заказа
- Цена: 1 927 ₴


