
IMERA Бак розширювальний 18 л, 3/4", 8 бар, вертикальний IMERA R (без ніжок) (VR18)
1 936 ₴
- Готово к отправке
- Код: CAC9F29A8D95
+380 (63) 534-87-81
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бак розширювальний IMERA R - це високоякісний і надійний товар, який стане ідеальним вибором для вашої системи водопостачання. Завдяки місткості 18 літрів і робочого тиску 8 бар, він забезпечує ефективну роботу вашої гідропостачальної системи. Бак виготовлений з якісної сталі та має вертикальне розташування, що дозволяє ефективно економити простір в приміщенні. Для зручності монтажу, бак не оснащений ніжками. Забезпечте надійне та стабільне функціонування своєї системи водопостачання з баком розширювальним IMERA R.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | VR18 |
| Вага нетто | 3,29 кг |
| Вес (кг) | 3,290 |
| Вид монтажа | Подвесной |
| Габаритні розміри (ВхШхГ), мм | 430х280х280 |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Диаметр | 280 мм |
| Диаметр подключения | 3/4" |
| Конструкция | Вертикальний |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Материал мембраны | EPDM резина |
| Объем | 18 л |
| Назначение | Для опалення |
| Температура | -10...+100 °С |
| Тип | Розширювальний бак |
| Тип мембрани | Змінна |
| Давление | Ру 8 |
Информация для заказа
- Цена: 1 936 ₴


