
IMERA Бак розширювальний 5 л, 3/4", 8 бар, вертикальний IMERA R (без ніжок) (VR5)
1 524 ₴
- Готово к отправке
- Код: 09571D4C0A44
+380 (63) 534-87-81
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Щоб компенсувати зміни об'єму санітарної води в системах опалення та водопостачання при перепадах температурних режимів у теплоносії, купують бяк розширювальний 8 бар, вертикальний IMERA R (без ніжок). Для його виробництва використовують високоякісні та гігієнічно перевірені матеріали, що дозволяє експлуатувати продукцію італійського бренду в системах з питною водою. Він незамінний для:
- поглинання та нейтралізації гідравлічних ударів у системах ГВП, ХВП та пожежогасіння.
- підтримка оптимального тиску в системі водопостачання.
Сталевий бак з мембраною всередині можнакупити для побутового застосування. При виборі експанзомату важливо приділити увагу об'єму бака, який підбирається залежно від об'єму теплоносія в опалювальній системі або ГВП.
Характеристики:
- Виробник: Imera, Італія
- Тип: навісний, вертикальний.
- Тип розширювального бака: змінна мембрана.
- Корпус: вуглецева сталь.
- Мембрана: змінна, бутил EPDM.
- Забарвлення: порошкове напилення.
- Мінімальний та максимальний робочий тиск: 1,5-8 бар.
На сайті “Теплоарматура” можна замовити сертифікований бак розширювальний від заводу виробника. Залежно від необхідного об'єму (від 5 л до 24 л), коливається ціна на продукцію. Для замовлення достатньо звернутися до відділу продажу нашої компанії.
Характеристики
| Габаритные и присоединительные размеры | |
|---|---|
| Диаметр | 160 мм |
| Основные | |
| Страна производитель | Италия |
| Материал мембраны | EPDM резина |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | VR5 |
| Вага нетто | 1,47 кг |
| Вес (кг) | 1,470 |
| Вид монтажа | Подвесной |
| Габаритні розміри (ВхШхГ), мм | 300х160х160 |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Диаметр подключения | 3/4" |
| Конструкция | Горизонтальний |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Объем | 5 л |
| Назначение | Для опалення |
| Температура | -10...+100 °С |
| Тип | Розширювальний бак |
| Тип мембрани | Змінна |
| Давление | Ру 8 |
Информация для заказа
- Цена: 1 524 ₴


