
Santerra Радіатор сталевий нижнє підключення тип 22 500х1600 SANTERRA
13 682 ₴
- Готово к отправке
- Код: 1C5EAECFDE1B
+380 (63) 534-87-81
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Радіатор сталевий нижнє підключення тип 22 500x1600 SANTERRA - це ідеальне рішення для обігріву будь-якого приміщення. Цей надійний і функціональний радіатор виконаний з високоякісної сталі, що забезпечує йому довгий термін служби і ефективну тепловіддачу. Нижнє підключення забезпечує більш гнучку установку і економить місце, так як труби підключення розташовані нижче. Радіатор має тип 22, що означає два ряди панелей і два ряди конвекторів. Це гарантує високу тепловіддачу в приміщенні - 3618 Вт. Стильний дизайн радіатора стане доповненням будь-якого інтер'єру, а його компактні розміри дозволять розмістити його в будь-якому куточку кімнати. Висока продуктивність робить його ідеальним вибором для квартир, будинків, офісів та інших приміщень. Радіатор сталевий нижнє підключення тип 22 500x1600 SANTERRA - це не просто радіатор, а стильний і функціональний елемент опалювальної системи, що забезпечить комфортну температуру у вашому домі чи офісі. Надійність, довговічність та ефективність - ось, що робить цей радіатор одним із найкращих на ринку.
Характеристики
| Габаритные и присоединительные размеры | |
|---|---|
| Высота | 500 мм |
| Основные | |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Сталь |
| Тип радиатора | 22 |
| Пользовательские характеристики | |
| Выполнение | Панельний |
| Испытательное давление | 13 Bar |
| Гарантія, міс. | 120 |
| Длина | 1600 мм |
| Диаметр подключения | Ду 1/2" |
| Комплектация | З кріпленням |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Межосевое расстояние | 449 мм |
| Объем | 81,6 л |
| Площадь обогрева | 36,18 м² |
| Мощность, Вт | 3618 |
| Підключення | Нижнє |
| Тип | Радіатор сталевий |
| Давление | 10 Bar |
| Толщина стенки | 1,1 мм |
Информация для заказа
- Цена: 13 682 ₴


