
Santerra Радіатор сталевий нижнє підключення тип 22 500х1400 SANTERRA
11 885 ₴
- Готово к отправке
- Код: 64C8A1511763
+380 (63) 534-87-81
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сталевий радіатор SANTERRA тип 22 з нижнім підключенням є одним з найпопулярніших і функціональних рішень для обігріву приміщень. Він гарантує високу потужність і надійність, забезпечуючи комфортне тепло в будь-яку пору року. Радіатор виконаний з високоякісної сталі, що забезпечує міцність і довговічність його роботи. Він має привабливий сучасний дизайн, який відмінно вписується в інтер'єр будь-якого приміщення. Він оснащений нижнім підключенням, що значно спрощує монтаж і дає змогу приховати комунікації в стіні. Даний радіатор має розміри 500x1400 мм і складається з двох колонок і двох рядів. Завдяки цьому він має високу тепловіддачу і з легкістю може забезпечити необхідний рівень тепла в будь-якому приміщенні. Радіатор SANTERRA тип 22 з нижнім підключенням - це не тільки якісний і надійний прилад для обігріву, а й неодмінний елемент декору. Його переваги оцінять усі, хто цінує комфорт і надійність у своїй оселі.
Характеристики
| Габаритные и присоединительные размеры | |
|---|---|
| Высота | 500 мм |
| Основные | |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Сталь |
| Тип радиатора | 22 |
| Пользовательские характеристики | |
| Выполнение | Панельний |
| Испытательное давление | 13 Bar |
| Гарантія, міс. | 120 |
| Длина | 1400 мм |
| Диаметр подключения | Ду 1/2" |
| Комплектация | З кріпленням |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Межосевое расстояние | 449 мм |
| Объем | 71,4 л |
| Площадь обогрева | 31,65 м² |
| Мощность, Вт | 3165 |
| Підключення | Нижнє |
| Тип | Радіатор сталевий |
| Давление | 10 Bar |
| Толщина стенки | 1,1 мм |
Информация для заказа
- Цена: 11 885 ₴


