
Santerra Радіатор сталевий нижнє підключення тип 22 500х1200 SANTERRA
10 556 ₴
- Готово к отправке
- Код: 81652DEDC063
+380 (63) 534-87-81
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Радіатор сталевий нижнє підключення тип 22 500x1200 SANTERRA - це відмінне рішення для обігріву приміщень. Він виконаний з високоякісної сталі і має міцну конструкцію. Радіатор має два ряди підключень, що збільшує його ефективність і тепловіддачу. З його допомогою ви зможете швидко і рівномірно обігріти великі кімнати, зберігаючи при цьому комфортну температуру в приміщенні. Радіатор SANTERRA має тепловіддачу в 2713 Вт, завдяки чому він може ефективно обігрівати приміщення площею до 27 квадратних метрів. Він підходить для використання в житлових приміщеннях, офісах, магазинах та інших комерційних об'єктах. Крім того, цей радіатор має привабливий дизайн, який можна легко вписати в будь-який інтер'єр. Обираючи радіатор SANTERRA, ви отримуєте якісний, надійний і функціональний продукт, який служитиме вам багато років.
Характеристики
| Габаритные и присоединительные размеры | |
|---|---|
| Высота | 500 мм |
| Основные | |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Сталь |
| Тип радиатора | 22 |
| Пользовательские характеристики | |
| Выполнение | Панельний |
| Испытательное давление | 13 Bar |
| Гарантія, міс. | 120 |
| Длина | 1200 мм |
| Диаметр подключения | Ду 1/2" |
| Комплектация | З кріпленням |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Межосевое расстояние | 449 мм |
| Объем | 61,2 л |
| Площадь обогрева | 27,13 м² |
| Мощность, Вт | 2713 |
| Підключення | Нижнє |
| Тип | Радіатор сталевий |
| Давление | 10 Bar |
| Толщина стенки | 1,1 мм |
Информация для заказа
- Цена: 10 556 ₴


