
Santerra Радіатор сталевий нижнє підключення тип 22 500х1100 SANTERRA
9 883 ₴
- Готово к отправке
- Код: 9E3FD8B053DB
+380 (63) 534-87-81
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Радіатор сталевий нижнє підключення тип 22 500x1100 від SANTERRA - це унікальний продукт у світі опалювальної техніки, який забезпечить комфортне та ефективне опалення будь-якого житлового або комерційного приміщення. Чудова якість матеріалів та інноваційні технології виробництва дозволяють цьому радіатору оптимально розподіляти тепло і значно скоротити витрати на опалення. Володіючи високою теплопровідністю і продуманою геометрією, радіатор SANTERRA обігріє ваш будинок або офіс швидко і ефективно, створюючи найкращі умови для комфортного перебування. Цей радіатор має нижнє підключення і тип 22 конфігурацію, що означає дві панелі і два конвектори. Простота монтажу дає змогу встановлювати його в будь-якому приміщенні, а завдяки сучасному дизайну він чудово поєднується з будь-яким інтер'єром. Радіатор SANTERRA тип 22 500x1100 - це надійний, якісний і довговічний продукт, який стане незамінним елементом вашої системи опалення на довгі роки. Не бійтеся економити на комфорті, обирайте ідеальне поєднання ціни та якості!
Характеристики
| Габаритные и присоединительные размеры | |
|---|---|
| Высота | 500 мм |
| Основные | |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Сталь |
| Тип радиатора | 22 |
| Пользовательские характеристики | |
| Выполнение | Панельний |
| Испытательное давление | 13 Bar |
| Гарантія, міс. | 120 |
| Длина | 1100 мм |
| Диаметр подключения | Ду 1/2" |
| Комплектация | З кріпленням |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Межосевое расстояние | 449 мм |
| Объем | 56,1 л |
| Площадь обогрева | 24,87 м² |
| Мощность, Вт | 2487 |
| Підключення | Нижнє |
| Тип | Радіатор сталевий |
| Давление | 10 Bar |
| Толщина стенки | 1,1 мм |
Информация для заказа
- Цена: 9 883 ₴


