
Santerra Радіатор сталевий нижнє підключення тип 22 500х1000 SANTERRA
9 239 ₴
- Готово к отправке
- Код: 995BD7A811F5
+380 (63) 534-87-81
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Радіатор сталевий нижнє підключення тип 22 500x1000 SANTERRA - надійне і функціональне рішення для обігріву вашого будинку або офісу. Створений з найбільш високоякісних матеріалів, він забезпечує ефективний розподіл тепла по всьому приміщенню і довговічність експлуатації. Цей радіатор вирізняється особливою конструкцією, яка знижує обсяг води, необхідної для його нагрівання, а також скорочує час роботи котла. Завдяки нижньому підключенню, встановлення цієї моделі відбувається швидко і легко, а її обслуговування вкрай просте. Стильний дизайн і хромована поверхня цього радіатора стануть не тільки практичним доповненням інтер'єру, а й чудовою прикрасою кімнати. Безпечний та екологічний, він не містить шкідливих речовин і забезпечує максимальний комфорт у вашому домі чи офісі. Обираючи Радіатор сталевий нижнє підключення тип 22 500x1000 SANTERRA, ви обираєте надійність, якість та зручність експлуатації. Підходить для всіх типів систем центрального опалення.
Характеристики
| Габаритные и присоединительные размеры | |
|---|---|
| Высота | 500 мм |
| Основные | |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Сталь |
| Тип радиатора | 22 |
| Пользовательские характеристики | |
| Выполнение | Панельний |
| Испытательное давление | 13 Bar |
| Гарантія, міс. | 120 |
| Длина | 1000 мм |
| Диаметр подключения | Ду 1/2" |
| Комплектация | З кріпленням |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Межосевое расстояние | 449 мм |
| Объем | 51 л |
| Площадь обогрева | 22,61 м² |
| Мощность, Вт | 2261 |
| Підключення | Нижнє |
| Тип | Радіатор сталевий |
| Давление | 10 Bar |
| Толщина стенки | 1,1 мм |
Информация для заказа
- Цена: 9 239 ₴


