
Santerra Радіатор сталевий нижнє підключення тип 22 500x900 SANTERRA
8 633 ₴
- Готово к отправке
- Код: 9FA323656BD9
+380 (63) 534-87-81
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сталевий радіатор нижнього підключення тип 22 500x900 SANTERRA - це надійне та ефективне рішення для обігріву будь-якого приміщення. Високоякісний матеріал та сучасні технології виробництва забезпечують тривалий термін експлуатації радіатора та високу тепловіддачу - до 2035 Вт. Цей радіатор має два секційні блоки, з проміжком у 22 мм між секціями, що забезпечує більш ефективний розподіл тепла і підходить для великих приміщень. Нижнє підключення та наявність стандартних підводок полегшує монтаж і підключення радіатора. Його компактний розмір 500х900 мм і профільний дизайн дають змогу встановити радіатор навіть у невеликих приміщеннях, не займаючи багато місця і не порушуючи інтер'єр. Якщо ви шукаєте якісний та ефективний радіатор для обігріву вашого будинку або офісу, то сталевий радіатор нижнього підключення тип 22 500x900 SANTERRA - це ідеальний вибір для вас. Надійний, ефективний і легкий у використанні, він гарантує комфортну температуру в приміщенні та допомагає знизити опалювальні витрати.
Характеристики
| Габаритные и присоединительные размеры | |
|---|---|
| Высота | 500 мм |
| Основные | |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Сталь |
| Тип радиатора | 22 |
| Пользовательские характеристики | |
| Выполнение | Панельний |
| Испытательное давление | 13 Bar |
| Гарантія, міс. | 120 |
| Длина | 900 мм |
| Диаметр подключения | Ду 1/2" |
| Комплектация | З кріпленням |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Межосевое расстояние | 449 мм |
| Объем | 45,9 л |
| Площадь обогрева | 20,35 м² |
| Мощность, Вт | 2035 |
| Підключення | Нижнє |
| Тип | Радіатор сталевий |
| Давление | 10 Bar |
| Толщина стенки | 1,1 мм |
Информация для заказа
- Цена: 8 633 ₴


