
Santerra Радіатор сталевий нижнє підключення тип 22 500x700 SANTERRA
7 193 ₴
- Готово к отправке
- Код: 831F6C9596BE
+380 (63) 534-87-81
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Радіатор SANTERRA сталевий нижнє підключення тип 22 500x700 володіє не тільки привабливим зовнішнім виглядом, але і високою ефективністю опалення. Він ідеально підходить для використання в квартирі або будинку будь-якого розміру, де потрібна надійна система опалення. Радіатор виконаний з міцної сталі високої якості, що забезпечує довговічність і надійність роботи. Гладка поверхня вкрита спеціальним захисним шаром, який запобігає корозії та збільшує термін служби. Поєднання модерного дизайну і функціональності робить цей радіатор SANTERRA привабливим і комфортним для використання в будь-якому приміщенні. Обов'язково відзначте його високу ефективність і швидке нагрівання, що дозволить істотно заощадити на витратах на опалення. Зробіть свій будинок теплішим і затишнішим за допомогою сталевого радіатора SANTERRA. Жодних труднощів з установкою - легкий монтаж і стандартний розмір в 500x700 мм здатні задовольнити будь-які потреби.
Характеристики
| Габаритные и присоединительные размеры | |
|---|---|
| Высота | 500 мм |
| Основные | |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Сталь |
| Тип радиатора | 22 |
| Пользовательские характеристики | |
| Выполнение | Панельний |
| Испытательное давление | 13 Bar |
| Гарантія, міс. | 120 |
| Длина | 700 мм |
| Диаметр подключения | Ду 1/2" |
| Комплектация | З кріпленням |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Межосевое расстояние | 449 мм |
| Объем | 35,7 л |
| Площадь обогрева | 15,83 м² |
| Мощность, Вт | 1583 |
| Підключення | Нижнє |
| Тип | Радіатор сталевий |
| Давление | 10 Bar |
| Толщина стенки | 1,1 мм |
Информация для заказа
- Цена: 7 193 ₴


