
Santerra Радіатор сталевий нижнє підключення тип 22 500x600 SANTERRA
6 608 ₴
- Готово к отправке
- Код: 9D26BDC91202
+380 (63) 534-87-81
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Радіатор сталевий нижнє підключення тип 22 500x600 SANTERRA - це ідеальне рішення для обігріву приміщень середнього розміру. Виготовлений з високоякісної сталі, він має високу міцність і стійкість до корозії, що подовжує термін служби радіатора. Завдяки економічній конструкції, що забезпечує оптимальний розподіл тепла, радіатор SANTERRA забезпечує рівний і комфортний обігрів кімнати впродовж усього часу. Модель має загальну тепловіддачу 1357 Вт, що робить його ідеальним вибором для опалення приміщень площею до 13,5 квадратних метрів. Завдяки нижньому підключенню, встановлення радіатора відбувається швидко і просто, а висока ефективність обігріву дає змогу значно скоротити витрати на опалення. Радіатор має тришарове біле покриття, яке дає змогу легко підтримувати його чистоту та гігієнічність, що особливо важливо для дитячих кімнат та алергіків. Завдяки своїй стильній і мінімалістичній конструкції радіатор SANTERRA легко впишеться в будь-який інтер'єр і довго тішитиме Вас своєю ефективністю та надійністю. Безпечний і простий у використанні, радіатор стане вірним помічником у створенні комфортної атмосфери у Вашому будинку або офісі.
Характеристики
| Габаритные и присоединительные размеры | |
|---|---|
| Высота | 500 мм |
| Основные | |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Сталь |
| Тип радиатора | 22 |
| Пользовательские характеристики | |
| Выполнение | Панельний |
| Испытательное давление | 13 Bar |
| Гарантія, міс. | 120 |
| Длина | 600 мм |
| Диаметр подключения | Ду 1/2" |
| Комплектация | З кріпленням |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Межосевое расстояние | 449 мм |
| Объем | 30,6 л |
| Площадь обогрева | 13,57 м² |
| Мощность, Вт | 1357 |
| Підключення | Нижнє |
| Тип | Радіатор сталевий |
| Давление | 10 Bar |
| Толщина стенки | 1,1 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 608 ₴


