
Santerra Радіатор сталевий нижнє підключення тип 22 500x400 SANTERRA
5 335 ₴
- Готово к отправке
- Код: 36007585C17B
+380 (63) 534-87-81
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Стильний і надійний радіатор від відомого бренду SANTERRA - чудове рішення для обігріву вашого будинку або офісу. Він виконаний з високоякісної сталі та має нижнє підключення типу 22, що забезпечує більш ефективне прогрівання приміщення. Завдяки своїм габаритам 500x400 мм і тепловіддачі в 904 Вт, цей радіатор ідеально підходить для середніх і невеликих приміщень. Він забезпечить комфортний рівень тепла у вашому будинку або офісі навіть у холодний зимовий період. Крім того, цей радіатор вирізняється високою зносостійкістю і довговічністю. Він легко чиститься і не вимагає особливого догляду, що зводить до мінімуму ваші турботи щодо його експлуатації. Купуючи сталевий радіатор SANTERRA, ви можете бути впевнені в його якості та простоті використання. Він прекрасно впишеться в будь-який інтер'єр завдяки елегантному дизайну і практичності. Створіть затишну атмосферу в своєму будинку і насолоджуйтеся теплом з нашими радіаторами від SANTERRA!
Характеристики
| Габаритные и присоединительные размеры | |
|---|---|
| Высота | 500 мм |
| Основные | |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Сталь |
| Тип радиатора | 22 |
| Пользовательские характеристики | |
| Выполнение | Панельний |
| Испытательное давление | 13 Bar |
| Гарантія, міс. | 120 |
| Длина | 400 мм |
| Диаметр подключения | Ду 1/2" |
| Комплектация | З кріпленням |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Межосевое расстояние | 449 мм |
| Объем | 20,4 л |
| Площадь обогрева | 9,04 м² |
| Мощность, Вт | 904 |
| Підключення | Нижнє |
| Тип | Радіатор сталевий |
| Давление | 10 Bar |
| Толщина стенки | 1,1 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 335 ₴


