
Santerra Радіатор сталевий бокове підключення тип 22 500х2000 SANTERRA
14 765 ₴
- Готово к отправке
- Код: B34D19D86B5E
+380 (63) 534-87-81
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Радіатор сталевий бічне підключення тип 22 500x2000 від SANTERRA - це чудовий виріб, створений з використанням передових технологій і матеріалів найвищої якості. Виготовлений із міцної та довговічної сталі, цей радіатор забезпечує ефективне опалення вашого будинку та підтримує приємний рівень тепла в будь-яку пору року. Пристрій має бічне підключення, що забезпечує максимальний комфорт і зручність під час його встановлення. Розміри радіатора 500x2000 мм і тип 22 (дві панелі та два конвектори) дадуть вам змогу з легкістю охолодити або нагріти навіть найбільші кімнати. Завдяки своїй ефективності та надійності, він стане незамінним помічником для вашого будинку або офісу. Стильний дизайн радіатора SANTERRA додасть елегантності та сучасності вашому інтер'єру. Білосніжний колір дозволить йому гармонійно вписатися в будь-який дизайн кімнати. Цей радіатор вирізняється високою герметичністю, що дає змогу запобігти витоку води із системи опалення. Не сумнівайтеся в якості радіатора SANTERRA - його виготовлено з урахуванням усіх стандартів і вимог і він готовий стати надійним партнером у вашому домі чи офісі.
Характеристики
| Габаритные и присоединительные размеры | |
|---|---|
| Высота | 500 мм |
| Основные | |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Сталь |
| Тип радиатора | 22 |
| Пользовательские характеристики | |
| Выполнение | Панельний |
| Испытательное давление | 13 Bar |
| Гарантія, міс. | 120 |
| Длина | 2000 мм |
| Диаметр подключения | Ду 1/2" |
| Комплектация | З кріпленням |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Межосевое расстояние | 449 мм |
| Объем | 102 л |
| Площадь обогрева | 45,22 м² |
| Мощность, Вт | 4522 |
| Підключення | Бокове |
| Тип | Радіатор сталевий |
| Давление | 10 Bar |
| Толщина стенки | 1,1 мм |
Информация для заказа
- Цена: 14 765 ₴


