
Santerra Радіатор сталевий бокове підключення тип 22 500х1800 SANTERRA
13 537 ₴
- Готово к отправке
- Код: A9D747776408
+380 (63) 534-87-81
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Радіатор сталевий бічне підключення тип 22 500x1800 SANTERRA - це унікальний і надійний вибір для обігріву будь-якого приміщення. Він створений з високоякісної сталі, що має високу міцність і довговічність. Бічне підключення радіатора полегшує установку і дозволяє заощадити місце в приміщенні. Розміри радіатора становлять 500 мм заввишки і 1800 мм завширшки, що робить його ідеальним для встановлення в кімнатах будь-якої конфігурації і розмірів. З таким радіатором у вашому будинку або офісі завжди буде комфортна температура, а його ергономічний і стильний дизайн додасть інтер'єру свіжості та затишку. Радіатор має високу тепловіддачу 4070 Вт, що забезпечує швидкий і ефективний обігрів навіть великих приміщень. Завдяки своїй надійності, довговічності та безпеці, радіатор сталевий бокове підключення тип 22 500x1800 SANTERRA є незамінним інструментом для створення комфортного та затишного мікроклімату у вашому домі чи офісі. Зробіть свій вибір на користь якості та надійності - оберіть радіатор SANTERRA!
Характеристики
| Габаритные и присоединительные размеры | |
|---|---|
| Высота | 500 мм |
| Основные | |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Сталь |
| Тип радиатора | 22 |
| Пользовательские характеристики | |
| Выполнение | Панельний |
| Испытательное давление | 13 Bar |
| Гарантія, міс. | 120 |
| Длина | 1800 мм |
| Диаметр подключения | Ду 1/2" |
| Комплектация | З кріпленням |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Межосевое расстояние | 449 мм |
| Объем | 91,8 л |
| Площадь обогрева | 40,7 м² |
| Мощность, Вт | 4070 |
| Підключення | Бокове |
| Тип | Радіатор сталевий |
| Давление | 10 Bar |
| Толщина стенки | 1,1 мм |
Информация для заказа
- Цена: 13 537 ₴


