
Santerra Радіатор сталевий бокове підключення тип 22 500х1600 SANTERRA
12 333 ₴
- Готово к отправке
- Код: 82511C5819B6
+380 (63) 534-87-81
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Перш за все, радіатор тип 22 500х1600 SANTERRA є двотрубним, що дозволяє отримати більш ефективний та рівномірний розподіл тепла по всій площі приміщення. Радіатор має дві панелі, що дозволяє збільшити площу теплообміну за рахунок більшого контакту з повітрям. Цей радіатор має спеціальну геометрію, яка забезпечує максимальний обмін тепла з оточуючим середовищем і охоплює всю поверхню радіатора. Матеріал, з якого виготовлений радіатор тип 22 500х1600 SANTERRA, добре проводить тепло, тому він дозволяє швидко і ефективно нагрівати приміщення. Радіатор тип 22 500х1600 SANTERRA має відмінну корозійну стійкість, що робить його довговічним і забезпечує безперебійне функціонування впродовж декількох років. Також радіатор виготовлений з матеріалу, який має мінімальний вміст свинцю і інших шкідливих речовин, що робить його екологічно чистим та безпечним для здоров’я людини. Крім того, радіатор тип 22 500х1600 SANTERRA має ергономічний дизайн і просту конструкцію, що дозволяє легко монтувати його в будь-які приміщення. Радіатор поставляється в готовому вигляді з усіма необхідними елементами кріплення. Радіатор тип 22 500х1600 SANTERRA характеризується великою тепловою потужністю, що дозволяє швидко нагрівати приміщення і забезпечує комфортний клімат в будь-яку пору року. Через ці позитивні характеристики радіатор є популярним серед споживачів і дозволяє ефективно використовувати енергоносії, що знижує витрати на опалення. У підсумку, радіатор тип 22 500х1600 SANTERRA є ідеальним варіантом для опалення будь-яких приміщень. Його кращі властивості - ефективна робота, відмінна корозійна стійкість та екологічність - дозволяють забезпечити комфортний та економічний режим опалення. Цей радіатор згодиться для будинків, квартир, офісів, та інших типів приміщень і забезпечує кращі технічні характеристики за доступну ціну.
Характеристики
| Габаритные и присоединительные размеры | |
|---|---|
| Высота | 500 мм |
| Основные | |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Сталь |
| Тип радиатора | 22 |
| Пользовательские характеристики | |
| Выполнение | Панельний |
| Испытательное давление | 13 Bar |
| Гарантія, міс. | 120 |
| Длина | 1600 мм |
| Диаметр подключения | Ду 1/2" |
| Комплектация | З кріпленням |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Межосевое расстояние | 449 мм |
| Объем | 81,6 л |
| Площадь обогрева | 36,18 м² |
| Мощность, Вт | 3618 |
| Підключення | Бокове |
| Тип | Радіатор сталевий |
| Давление | 10 Bar |
| Толщина стенки | 1,1 мм |
Информация для заказа
- Цена: 12 333 ₴


