
Santerra Радіатор сталевий бокове підключення тип 22 500х1300 SANTERRA
9 867 ₴
- Готово к отправке
- Код: 42A427C83FA2
+380 (63) 534-87-81
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Радіатор сталевий бічне підключення тип 22 500x1300 SANTERRA - це сучасний пристрій, що має високу тепловіддачу в 2939 Вт, що робить його ідеальним для обігріву великих приміщень. Виготовлений з надійної сталі високої якості, радіатор забезпечує довговічність і високу продуктивність. Радіатор має розміри 500x1300 мм, що дає змогу легко встановити його на стіну великого приміщення. Бічне підключення робить його зручним і доступним для будь-якої системи опалення. Завдяки своїй конструкції радіатор забезпечує рівномірний розподіл тепла по всій його поверхні, забезпечуючи швидкий і ефективний обігрів кімнати. Важливою перевагою даного радіатора є його екологічно безпечна конструкція, яка не містить шкідливих речовин. Він також легкий в установці та обслуговуванні, завдяки чому є ідеальним для використання в будь-якому будинку або офісі. Обираючи радіатор сталевий бокове підключення тип 22 500x1300 SANTERRA, ви отримуєте високу якість і продуктивність, які забезпечують швидкий, рівномірний і ефективний обігрів вашого приміщення.
Характеристики
| Габаритные и присоединительные размеры | |
|---|---|
| Высота | 500 мм |
| Основные | |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Сталь |
| Тип радиатора | 22 |
| Пользовательские характеристики | |
| Выполнение | Панельний |
| Испытательное давление | 13 Bar |
| Гарантія, міс. | 120 |
| Длина | 1300 мм |
| Диаметр подключения | Ду 1/2" |
| Комплектация | З кріпленням |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Межосевое расстояние | 449 мм |
| Объем | 66,3 л |
| Площадь обогрева | 29,39 м² |
| Мощность, Вт | 2939 |
| Підключення | Бокове |
| Тип | Радіатор сталевий |
| Давление | 10 Bar |
| Толщина стенки | 1,1 мм |
Информация для заказа
- Цена: 9 867 ₴


