
Santerra Радіатор сталевий бокове підключення тип 22 500х1200 SANTERRA
9 205 ₴
- Готово к отправке
- Код: 4E34D0E6F779
+380 (63) 534-87-81
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Радіатор сталевий бокове підключення тип 22 500x1200 SANTERRA - це продукт високої якості, який забезпечує потужну тепловіддачу до 2713 Вт. Він виготовлений із міцної та надійної сталі, що гарантує довговічність і продуктивність. Розміри радіатора становлять 500x1200 міліметрів, що робить його зручним і легким у використанні. Однією з головних переваг цього радіатора є його бокове під'єднання, яке полегшує його використання та монтаж. Завдяки своїй високій тепловіддачі, радіатор тип 22 500x1200 SANTERRA забезпечує швидкий і рівномірний розподіл тепла по всьому приміщенню. Він легкий в обслуговуванні та екологічно безпечний, не містить шкідливих речовин і виробляється з використанням сучасних технологій. Радіатор сталевий бокове підключення тип 22 500x1200 SANTERRA має елегантний і стильний дизайн, який легко пасує до будь-якого інтер'єру, роблячи його не тільки функціональним, але й естетично привабливим. Обравши цей продукт, ви отримаєте високу продуктивність, довговічність і надійність, які забезпечать комфортну температуру у вашому будинку або офісі незалежно від умов на вулиці.
Характеристики
| Габаритные и присоединительные размеры | |
|---|---|
| Высота | 500 мм |
| Основные | |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Сталь |
| Тип радиатора | 22 |
| Пользовательские характеристики | |
| Выполнение | Панельний |
| Испытательное давление | 13 Bar |
| Гарантія, міс. | 120 |
| Длина | 1200 мм |
| Диаметр подключения | Ду 1/2" |
| Комплектация | З кріпленням |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Межосевое расстояние | 449 мм |
| Объем | 61,2 л |
| Площадь обогрева | 27,13 м² |
| Мощность, Вт | 2713 |
| Підключення | Бокове |
| Тип | Радіатор сталевий |
| Давление | 10 Bar |
| Толщина стенки | 1,1 мм |
Информация для заказа
- Цена: 9 205 ₴


