
Santerra Радіатор сталевий бокове підключення тип 22 500х1100 SANTERRA
8 533 ₴
- Готово к отправке
- Код: E1701FA7BFAF
+380 (63) 534-87-81
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Радіатор сталевий бокове підключення тип 22 500x1100 SANTERRA - це пристрій, який з легкістю забезпечить комфортну температуру в будь-якому приміщенні. Сучасний дизайн продукту і його високі характеристики роблять його ідеальним вибором для будинку або офісу. Виготовлений зі сталі високої якості, радіатор має унікальне поєднання довговічності та продуктивності. Розміри цього пристрою становлять 500x1100 міліметрів, що дає змогу легко його встановити в будь-якому приміщенні. Однією з найважливіших переваг цього радіатора є його тепловіддача - 2487 Вт. Висока продуктивність забезпечує швидкий і рівномірний розподіл тепла по всьому приміщенню, а завдяки структурі та формі радіатора, тепло передається максимально ефективно. Радіатор сталевий бокове підключення тип 22 500x1100 SANTERRA легкий в установці та обслуговуванні. Він екологічно безпечний і не містить шкідливих речовин. Продукт доступний у різних кольорах, що дозволяє підібрати його відповідно до будь-якого інтер'єру. Обравши радіатор сталевий бокове підключення тип 22 500x1100 SANTERRA, ви отримаєте якість, надійність і продуктивність, які забезпечать тепло і комфорт вашому будинку на довгі роки.
Характеристики
| Габаритные и присоединительные размеры | |
|---|---|
| Высота | 500 мм |
| Основные | |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Сталь |
| Тип радиатора | 22 |
| Пользовательские характеристики | |
| Выполнение | Панельний |
| Испытательное давление | 13 Bar |
| Гарантія, міс. | 120 |
| Длина | 1100 мм |
| Диаметр подключения | Ду 1/2" |
| Комплектация | З кріпленням |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Межосевое расстояние | 449 мм |
| Объем | 56,1 л |
| Площадь обогрева | 24,87 м² |
| Мощность, Вт | 2487 |
| Підключення | Бокове |
| Тип | Радіатор сталевий |
| Давление | 10 Bar |
| Толщина стенки | 1,1 мм |
Информация для заказа
- Цена: 8 533 ₴


