
Santerra Радіатор сталевий бокове підключення тип 22 500х1000 SANTERRA
7 944 ₴
- Готово до відправки
- Код: 40BF980ACBFB
+380 (63) 534-87-81
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор сталевий бічне підключення тип 22 500x1000 SANTERRA - це високоякісний пристрій для обігріву вашого будинку або офісу. Він має збільшену тепловіддачу до 2261 Вт, що дозволяє обігрівати великі приміщення швидко та ефективно. Радіатор виготовлений зі сталі високої якості, що забезпечує його довговічність і стабільність у роботі. Бічне підключення робить його зручним для встановлення та підключення до системи опалення. Розміри радіатора становлять 500x1000 мм, що робить його ідеальним для приміщень різної площі. Елегантний дизайн радіатора забезпечує гармонійне поєднання з будь-яким інтер'єром. Рівномірний розподіл тепла по його поверхні забезпечує рівномірне обігрівання всього приміщення. Потужність радіатора тип 22 500x1000 SANTERRA дає змогу істотно скоротити витрати на опалення. Він також екологічно безпечний і не містить шкідливих речовин. Обираючи радіатор сталевий бокове підключення тип 22 500x1000 SANTERRA, ви отримуєте високу якість, надійність та ефективність у роботі, які зроблять ваш дім або офіс комфортнішим і затишнішим.
Характеристики
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 500 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Сталь |
| Тип радіатора | 22 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання | Панельний |
| Випробувальний тиск | 13 Bar |
| Гарантія, міс. | 120 |
| Довжина: | 1000 мм |
| Діаметр під'єднання | Ду 1/2" |
| Комплектація | З кріпленням |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Міжосьова відстань | 449 мм |
| Об'єм | 51 л |
| Площа обігрівання | 22,61 м2 |
| Потужність, Вт | 2261 |
| Підключення | Бокове |
| Тип | Радіатор сталевий |
| Тиск | 10 Bar |
| Товщина стінки | 1,1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 944 ₴


