
Santerra Радіатор сталевий бокове підключення тип 22 500x900 SANTERRA
7 281 ₴
- Готово к отправке
- Код: 87E3136F2003
+380 (63) 534-87-81
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Радіатор сталевий бокове підключення тип 22 500x900 SANTERRA - це високоякісний пристрій, призначений для обігріву вашого будинку або офісу. Він виготовлений з міцної та надійної сталі, що забезпечує довговічність і привабливий зовнішній вигляд. Однією з головних переваг цього радіатора є його бокове під'єднання, що робить його зручним і легким у використанні. Розміри радіатора становлять 500x900 міліметрів, що дозволяє легко його встановити на стіну будь-якого приміщення. Цей пристрій має високу тепловіддачу в 2035 Вт, що гарантує моментально комфортну температуру у вашій кімнаті, а також швидкий і рівномірний розподіл тепла по всьому приміщенню. Свою продуктивність радіатор забезпечує завдяки структурі та формі, які забезпечують максимальну ефективність. Продукт легкий в установці та обслуговуванні, а також вирізняється екологічною безпекою та відсутністю шкідливих речовин. Обравши радіатор сталевий бічне підключення тип 22 500x900 SANTERRA, ви отримаєте високу якість, продуктивність і надійність на багато років вперед.
Характеристики
| Габаритные и присоединительные размеры | |
|---|---|
| Высота | 500 мм |
| Основные | |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Сталь |
| Тип радиатора | 22 |
| Пользовательские характеристики | |
| Выполнение | Панельний |
| Испытательное давление | 13 Bar |
| Гарантія, міс. | 120 |
| Длина | 900 мм |
| Диаметр подключения | Ду 1/2" |
| Комплектация | З кріпленням |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Межосевое расстояние | 449 мм |
| Объем | 45,9 л |
| Площадь обогрева | 20,35 м² |
| Мощность, Вт | 2035 |
| Підключення | Бокове |
| Тип | Радіатор сталевий |
| Давление | 10 Bar |
| Толщина стенки | 1,1 мм |
Информация для заказа
- Цена: 7 281 ₴


