
Santerra Радіатор сталевий бокове підключення тип 22 500x800 SANTERRA
6 677 ₴
- Готово к отправке
- Код: 485E033D394A
+380 (63) 534-87-81
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Радіатор сталевий бокове підключення тип 22 500x800 SANTERRA - це високоякісний продукт, який забезпечує швидкий та ефективний обігрів вашого будинку або офісу. Виготовлений із міцної та надійної сталі, він гарантує довговічну експлуатацію та збереження свого первісного зовнішнього вигляду на довгі роки. Значний плюс цього радіатора - бічне підключення, що полегшує підключення до системи опалення та інтеграцію в будь-який інтер'єр. Розміри радіатора 500x800 міліметрів дозволяють легко помістити його на стіну будь-якого приміщення. Однією з його головних переваг є тепловіддача 1809 Вт. Велика потужність забезпечує швидкий і рівномірний розподіл тепла по всьому приміщенню, а структура і форма радіатора забезпечують максимальну ефективність і продуктивність. Як і інші продукти бренду SANTERRA, радіатор сталевий бічне підключення тип 22 500x800 є екологічно безпечним, що позитивно впливає на здоров'я і благополуччя вашої родини. Продукт також доступний у різних колірних рішеннях, що дозволяє підібрати його відповідно до індивідуальних переваг. Обравши радіатор сталевий бокове підключення тип 22 500x800 SANTERRA, ви отримаєте високу якість, продуктивність і надійність, що гарантовано забезпечить тепло і комфорт вашому будинку на багато років вперед.
Характеристики
| Габаритные и присоединительные размеры | |
|---|---|
| Высота | 500 мм |
| Основные | |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Сталь |
| Тип радиатора | 22 |
| Пользовательские характеристики | |
| Выполнение | Панельний |
| Испытательное давление | 13 Bar |
| Гарантія, міс. | 120 |
| Длина | 800 мм |
| Диаметр подключения | Ду 1/2" |
| Комплектация | З кріпленням |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Межосевое расстояние | 449 мм |
| Объем | 40,8 л |
| Площадь обогрева | 18,09 м² |
| Мощность, Вт | 1809 |
| Підключення | Бокове |
| Тип | Радіатор сталевий |
| Давление | 10 Bar |
| Толщина стенки | 1,1 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 677 ₴


